Најдобрите производи за нега и убавина! До 63% попуст на хидроген, ориентално масло за масажа, Vitamin C booster cream или гел лак од Alter Ego

Цена од

100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

60%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

 • Kosturski Heroi, Skopje

  Одведи ме таму

  078 261 997

Добивате

Продукт по избор:

Опции на понудата:

3% хидроген Prima Cosmetics (1000 мл.) 250 ден. 100 ден.
6% хидроген Prima Cosmetics (1000 мл.) 250 ден. 100 ден.
3% хидроген Prima Cosmetics (5000 мл.) 850 ден. 400 ден.
Ориентално масло за масажа Prima Cosmetics (500 мл.) 620 ден. 399 ден.
Vitamin C booster cream (бренд Skin Solution) 900 ден. 600 ден.
Гел лак Prima Cosmetics (над 50 нијанси) 646 ден. 239 ден.

 • 3% хидроген Prima Cosmetics (1000 мл.) 250 ден. 100 ден
 • 6% хидроген Prima Cosmetics (1000 мл.)  250 ден. 100 ден
 • 3% хидроген Prima Cosmetics (5000 мл.) 850 ден. 400 ден.
 • Ориентално масло за масажа Prima Cosmetics (500 мл.) 620 ден. 399 ден.
 • Vitamin C booster cream (бренд Skin Solution) 900 ден. 600 ден.
 • Гел лак Prima Cosmetics (над 50 нијанси) 646 ден.  239 ден.

*Може да одберете нијанси од лаковите, по принципот "прв дојден, прв услужен"

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата доколку сакате достава, на тел: 078 261 997
 • За нарачки над 2000 ден, доставата е бесплатна
 • За сите нарачки под оваа сума се доплаќа 160 ден.
 • Нарачката може да се подигне со претходна најава на адресата на компанијата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Alter Ego е центар за естетика кој што веќе девет години професионално работи во сферата на естетската медицина под водство на лекар дерматолог. Официјален увознк сме на продуктите од брендот Prima козметика и од брендот Skin Solution.

За компанијата

Центарот за Естетика Алтер Его постои веќе 7 години со основна дејност - професионални третмани на лице и тело, под контрола на специјалист дерматолог. Други третмани кои ги нуди стоудиото се медицинска масажа, која ја изведува сертифициран физиотерапевт; Органски депилации изведувани од сертифициран козметолог. Официјални претставници и дистрибутери на Прима козметика.

Prima козметика е еден од лидерите во областа на производите за нега на лице, тело, коса, кожа и нокти за професионална употреба. Основана во 1987 година, како компанија во семејна сопственост. Прима козметика со текот на годините ја гради својата репутација преку развивање на над 300 производи кои се препознатливи по нивниот исклучителен и постојан квалитет. Обезбедуваат козметика во фризерски салони, СПА и велнес центри, бањи, дерматолошки ординации, центри за физикална терапија и рехабилитација во Србија и регионот. Мисијата на основачите на Прима Козметика е да им даде на деловните партнери доверба и безбедност преку производи со супериорен квалитет, модерна технологија и модерен дизајн. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во областа на нега на кожата и ноктите, иновативниот дух и креативниот пристап кон најновите трендови, производите на Прима козметиката целосно ги исполнуваат целите за кои се наменети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.