55% попуст на пломбирање со нанокомпозитни порцелански пломби со камелеон ефект, полирање на сите заби + преглед во Стоматолошка Ординација Анадент Д-р Генчовска во вредност од 1000 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

550 ден.

Добивате

Пломбирање со нанокомпозитни порцелански пломби со камелеон ефект, полирање на сите заби + преглед

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 15.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Пломбирањето со нанокомпозитни порцелански пломби со камелеон ефект придонесува пломбата да се вклопи со бојата на забот и да не е видлива.

За компанијата

Стоматолошка Ординација Анадент Д-р Генчовска е стоматолошка ординација во Кисела Вода, Скопје. Д-р Ана Генчовска има повеќе од 17 годишно искуство во стоматологијата. Стоматолошката ординација работи и со фондот за здравство

Дел од услугите кои ги нуди стоматолошката ординација:

 • Пломбирање заби со најнови материјали и технологија, 
 • Конзерватива,
 • Лекување на парадентоза, 
 • Вадење на заби и протетика, 
 • Изработување порцелански мостови и протези 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.