Cyber Monday! Одбери го твојот омилен вкус! До 47% попуст на бургер по избор + помфрит: Хамбургер, Чикенбургер, Бејкон бургер или Криспи чикенбургер од Burger Town

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

43%

Заштеда

51 ден.

Купени: 63

 • Георги Димитров 13, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076808309 , 076808310

  furna.dooel@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Хамбургер + помфрит 120 ден. 69 ден.
Чикенбургер + помфрит 120 ден. 69 ден.
Бејкон бургер + помфрит 150 ден. 79 ден.
Криспи чикенбургер + пофрит 130 ден. 79 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 15.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за носење (takeaway) 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

1. Хамбургер + помфрит 
Домашно бургер лепче, 170 гр. говедска плескавица, бургер сос, марула, краставица, кромид, помфрит

2. Чикенбургер + помфрит 
Домашно бургер лепче, 170 гр. пилешки стек, кари сос, марула, краставица, кромид, помфрит

3. Двоен чизбургер + помфрит
Домашно бургер лепче, две говедски плескавици 170 гр., млечен кашкавал, бургер сос, марула, краставица, кромид, помфрит

4. Бејкон бургер + помфрит
Домашно бургер лепче, 170 гр. говедска плескавица, сланина, млечен кашкавал, бургер сос, марула, краставица, кромид, помфрит

5. Криспи чикенбургер + пофрит
Домашно бургер лепче, 170 гр. похован пилешки стек, кари сос, марула, краставица, кромид, помфрит

За компанијата

BurgerTown е ресторан основан во 2021 година, со цел да му донесе на градот одличен вкус за ниска цена. Користиме месо со највисок квалитет и свежо печени домашни лепчиња, за најдоброто можно бургер искуство. Кога ќе го пробате, ќе сфатите зошто го нарекуваме "Новиот вкус на градот"
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.