Mакедонски бренд за кожни производи! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целата колекција обувки и чанти на DIAS и до 30% попуст на производите од колекцијата на LC Leather во DIAS Shoes & Bags

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Ул.Васил Главинов 1/1-7

  Одведи ме таму

  071 553 168

  diasdesign@yahoo.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целата колекција обувки и чанти на DIAS и до 30% попуст на производите од колекцијата на LC Leather

 • 50% попуст на целиот асортиман на обувки и чанти од брендот DIAS 
 • 20% попуст на дизајнирање  на обувки и чанти од брендот DIAS
 • 30% попуст на целиот асортиман од брендот LC - Leather Corner
 • 15% на дизајнирање на производите од брендот  LC - Leather Corner

*Купонот важи директно во продавницата на DIAS shoes & bags

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2021 до 24.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Купонот важи директно во продавницата на DIAS shoes & bags
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на DIAS shoes & bags
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Веќе неколку години DIAS е водечки Македонски бренд кога станува збор за чевли, чанти и други кожни аксесоари. Единствениот DIAS custom made concept за брзо време го издигнува овој бренд на едно високо ниво и го прави сосема поинаков од останатите. Овој креативен концепт им овозможува на клиентите покрај постоечкиот избор на готови производи, да одберат модел, да изберат кожа, да ги персонализираат чевлите и чантите со иницијали, текст, знак и слично и едноставно самите да учествуваат во процесот на дизајнирање и креирање на нивниот производ. Токму затоа DIAS е бренд кој нуди посебен однос помеѓу производот и купувачот. Новата LC – Leather Corner линија на брендот DIAS овозможи уникатни производи од кожа да бидат присутни и во домовите, хотелите и рестораните. LC – leather corner линијата опфаќа
совршен аксесорис за вашиот дом, хотел, бар, ресторан. Кожните и дрвени подметачи, холдерите за прибор, престилките, менијата за храна и пијалоци, холдерите за салфети и слично се само еден мал дел од оние внимателно дизајнирани производи кои оваа линија ги опфаќа. Производите на брендот DIAS совршено се прилагодуваат на желбите на клиентите и нивните специфични потреби. Токму затоа, едно од водечките мота на овој Македонски Бренд е живот без строги правила и слободен избор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.