73% попуст на хеланки Hot Shapers со големина по избор од Медобил во вредност од 550 ден. по цена од 150 ден.

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

550 ден.

Попуст

73%

Заштеда

400 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 13

 • Ул. Теодосиј Гологанов, Скопје (на автобуската кај Млечен ресторан)

  Одведи ме таму

  078 464 646

  info@medobil.com

Добивате

Хеланки Hot Shapers по избор:

Достапни големини:

 • XL
 • XXL
 • XXXL

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2021 до 01.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку сакате достава на производот низ цела Македонија потребна е доплата од 100 денари.
 • За достава потребно е да испратите e-mail до Медобил со следновите податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон.

Опис

Елиминирајте ги токсините од вашето тело додека ги извршувате секојдневните активности во хеланките Hot Shapers. Изгубете го вишокот на килограми додека се потите 4 пати повеќе од вообичЗделка аеното со што се ослободувте од токсините во телото.

МЕДОБИЛ ”Слиминг Термо крем” е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот килограми. Кремот нанесете го на деловите од телото зафатени со целулит,  “проблематичните делови од телото”, и местата каде има евидентно зголемена телесна маса, втријте го со помош на блага масажа, потоа завиткајте го намачканото место со фолија, преку која облечете топла облека. Оставете ја фолијата на телото до 40 минути. За тоа време може да се одморате или за подобри и побрзи резултати може да се движите, да шетате или да применувате лесни вежби. Постапката се применува 2-3 пати неделно.

Детали за испорака

Испорака

 • Достава низ цела Македонија (120 ден.)
 • За достава потребно е да се јавите на телефон за да ги кажете следните податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 464 646
 • Види ја продавницата на "Медобил" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да се подигне од наведената локација со претходно јавување на телефон 078 464 646
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Брендот Медобил датира уште од 2001 година. Од самото свое постоење работи на изнаоѓање и усовршување формули на препарати за надворешна и внатрешна естетика и здравје со максимални ефекти кај сите индивидуи – конзументи на нашите производи.

Она што е најважно за сите наши производи е да потенцираме дека се работи за концентрирана форма, а не за раствор! Сите диететски препарати од палетатана брендот Медобил се 100% природни, кои гарантирано не содржат додадени бои, адитиви, мириси, емулгатори, ниту било каква друга форма на вештачки сврзувачи или синтетизирани творби.

Сите наши машини се со свој сертификат и број кој гарантира за нивната сигурност и безбедност и истите се изработени од највисок Инокс материјал. Амбалажата во која се пакуваат нашите производи е исто така со свој сертификат и истата пред финално полнење поминува низ воден млаз и пареа на 100°C со  додадени специјални антибактериски агенси (наменети исклучиво за прехрамбена индустрија), а нивното сушење се одвива под специјални поларни ламби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.