Cyber Monday! До 69% попуст на детално хемиско чистење на автомобил или џип со производите на Makotehna + ефикасно полирање фарови од Dr. Car Wash

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3600 ден.

Попуст

64%

Заштеда

2310 ден.

Купени: 8

Добивате

Опции на понудата:

Автомобил 3,600 ден. 1,290 ден.
Џип 4,100 ден. 1,290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 22.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Детално хемиско чистење вклучува:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • детално чистење на седишта
 • детално чистење на тапацири 
 • детално чистење на теписон
 • детално чистење на багажник
 • детално чистење на фелни
 • восок за заштита

*Се користат производите на Makotehna

Препуштете се на професионалците и добијте чисти и блескави фарови на вашиот автомобил!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.