95% попуст на online курс по кинески јазик + сертификат + гратис IQ тест од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5690 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 9

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

 • Оnline курс по кинески јазик 
 • Сертификат 
 • Гратис IQ тест

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2020 до 29.01.2022
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Кинески јазик (Chinese language)
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Зошто да учите Кинески?

Кинескиот јазик е еден од најзборуваните јазици во светот. Тој е мајчин јазик на една шестина од светската популација, повеќе од 1 билион луѓе. Кинескиот е исто така еден од шесте официјални јазици на Обединетите Нации. 

Генералната форма на говорниот Кинески е Стандарден Мандарински, кој е официјалниот јазик на Републиката на Кина, Тајван и еден од четирите официјални јазици на Сингапур. 

Овој online курс ќе Ви овозможи основно познавање од Кинескиот јазик и ќе Ви помогне со основната комуникација.

Учете кога сакате и колку сакате со целосен пристап до материјалите 24/7 од било кој компјутер или смарт уред.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.