Black Friday! Луксузно релаксирање во Bushi Resort & SPA 5*! 37% попуст на 2 часа користење на СПА центар (базен, финска сауна, турска бања, џакузи, солена соба, топли кревети) во Bushi Resort & SPA 5* во вредност од 1500 ден. по цена од 950 ден.

Цена

950 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

37%

Заштеда

550 ден.

Купени: 108

 • Ул. Самоилова ( Кај Кале), Скопје

  Одведи ме таму

  070462925

  [email protected]

Добивате

Луксузен релакс и спа задоволство за едно лице: 2 часа користење на СПА центарот во Bushi Resort&Spa 5*

 • базен
 • финска сауна
 • турска бања
 • џакузи
 • солена соба
 • топли кревети

*Секој корисник добива папучи и бањарка

*Понудата може да се користи секој ден од 12 до 18 часот

*Задолжителна е претходна резервација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.11.2023 до 10.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата може да се користи секој ден од 12 до 18 часот
 • Хотелот располага со 24/7 бесплатен паркинг за сите гости
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент на Bushi Resort & SPA 5*!

Лоциран во старата скопска чаршија во Скопје, на 600 метри од Камениот мост, Буши Resort & SPA може да се пофали со тераса и поглед на градината. Хотелот располага со спа центар и топла када, а гостите можат да уживаат во вкусен оброк во ресторанот или пијалок во барот. Бесплатно WiFi има на целиот имот и слободен приватен паркинг е достапен за гостите.

Секоја соба е опремена со телевизор со рамен екран и со сателитски канали. За поголема удобност, ќе најдете бањарки и папучи во секоја соба.

Тврдината Кале е на 300 метри од одморалиштето Буши и СПА, додека плоштадот Македонија е 800 метри. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Александар Велики, 16 км од имотот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.