Бидете во тренд со Maкпримат! Купон од 69 ден. со кој добивате од 50% попуст на мината колекција и до 30% попуст на цел асортиман од новата колекција на машка и женска облека

Цена

69 ден.

Купени: 272

 • Кеј 13-ти Ноември бб - ГТЦ

  Одведи ме таму

  070 788 887

  makprimat@makprimat.com.mk

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • Од 15% до 30% попуст на цел асортиман на машка и женска облека од новата колекција есен/зима 2021
 • Од 50% попуст на цел асортиман на машка и женска облека од мината колекција

*Асортиманот од минатата колекција е со веќе намалени цени и вкалкулиран попуст

*Целиот асортиман вклучува: женски и машки капути, машки панталони, кошули, сакоа, одела, чевли, вратоврски, аксесоари, женски здолништа, сакоа, кошули, фустани, панталони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.11.2021 до 10.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за во продавницата Макпримат во ГТЦ
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Макпримат во ГТЦ
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Количините се ограничени
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Асортиманот од мината колекција е со веќе намалени цени и вкалкулиран попуст во продавницата
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Макпримат е водечка текстилна компанија со седиште во Скопје, Р. Македонија. Формирана е како семејна компанија во 1990 година и од формирањето до денес е 100% приватна.

Дејноста на Макпримат е целосна реализација на еден налог, од неговиот пласман, производство, следење и контролирање на истиот, организирање превоз, до вршење на сите царинско технички услуги.

Макпримат брои 400 вработени, кои се директно одговорни за развојот и успехот на компанијата. Квалитетот, професионалноста и точноста во испораките се основните принципи за работа на нашата компанија.

Макпримат е пријателска и општествено одговорна компанија, сертифициранa e со BSCI, SEDEX и SOCAM, односно ги исполнува сите стандарди за оптимизација на работните услови и заштитата при работа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.