Cyber Monday! Релаксирајте се во традиционален амбиент (25.11.2022-09.03.2023)! 43% попуст на ноќевање за две лица во двокреветна соба во Комплекс Етно Село Tимчевски во вредност од 2790 ден. по цена од 1590 ден.

Цена

1590 ден.

Вредност

2790 ден.

Попуст

43%

Заштеда

1200 ден.

 • на 17 км оддалеченост од Куманово

  Одведи ме таму

  075 497 749, 031 497 749

  [email protected]

Добивате

Едно ноќевање во двокреветна соба за две лица

*Понудата не важи за ноќевање во сабота

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 09.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Пред купување на купонот потребно е да направите резервација по телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Може да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Понудата не важи за ноќевање во сабота
 • Понудата не важи за Нова Година
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

За компанијата

Комплексот Етно Село на своите гости им обезбедува смирен одмор и релаксација. Хотелот нуди комфор и ги задоволува сите Ваши очекувања. Комплексот нуди постојано специјални пакети со вкучени најразлични содржини за своите гости каде комбинира професионални масажи со релаксирачко уживање во релакс соба и со останатите услуги кои се на располагање како во спа центарот така и во ресторанот и хотелот. Сместувачкиот капацитет на хотелот изнесува 129 легла. Располага со 36 соби, 13 апартмани и 1 претседателски апартмани. Собите се опремени со бежичен интернет, ТВ, клима уред, телефон, тоалетна маса. Претседателскиот апартман располагаат со сопствено џакузи и минибар. Во склоп на комплексот се наоѓа летен салон за свадби со капацитет до 500 лица, ресторан со летна тераса и летна бавча, сали за семинари до 60 и до 200 лица, летен клуб „Базени”, сопствена винарија, мини ЗОО со сопствена ергела за јавање коњи, детско игралиште, забавен парк, велосипедски патеки и сопствен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.