Уникатни, модерни и практични! Купон од 59 ден. со кој добивате до 70% попуст на basic и колекциски ташни и додатоци од колекција есен/зима 2020 во O Bag Store

Цена

59 ден.

Купени: 113

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  070 220 100

  info@obag.mk

Добивате

Купон од 59 ден. со кој добивате

 • 20% попуст на Basic додатоци и тела (O bag; O bag mini; O bag Sharm; O bag Urban; O bag Doc; O square)
 • 20% попуст на колекциски додатоци, новчаници и несесери за клучеви, привезоци
 • 50% попуст на колекции O bag Queen и O pocket
 • 70% попуст на тело за ташна O pocket micro и тело за ташна O folder mini.

*Во галеријата се прикажани само дел од моделите на попуст, во продажниот салон на О Bag се прикажани сите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2020 до 13.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Еден купон се однесува на еден дел од ташната
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Mожност за бесплатна достaва при избор на конкретен модел
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата во City Mall, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот до крајот на рокот за искористување, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

O BAG е уникатен концепт на персонализирани, модерни и практични ташни и колекциски додатоци, со потекло од Италија!

За компанијата

O Bag е италијански моден бренд основан во Италија во 2009 година под името Fullspot, со првичен главен фокус ставен на веќе добро познатите часовници O clock. Благодарение на иновативноста во материјалите (конкретно EVA полимерот) во 2012 година направена е првата ташна O bag. Сите форми на ташни и модни додадотци се карактеризираат со минималистички и модуларен дизајн. Покрај лесно одржливите материјали од кои се направени ташните и додатоци за истите, концептот на брендот ‘’Направи сам’’ стана уникатен и препознатлив во светот.  

Нашата продавница која се наоѓа во трговскиот центар Сити Мол во Скопје (единствена во нашата земја) кој во 2017 година се приклучи на големото семејство од 50 земји каде што се продаваат производите на овој италијански бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.