Black Friday! 96% попуст на online курс за Introduction to coding with HTML, CSS, and JavaScript од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 246 ден. (4 €)

Цена

246 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

96%

Заштеда

5892 ден.

Купени: 3

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Introduction to coding with HTML, CSS, and JavaScript 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2023 до 15.12.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Introduction to coding with HTML, CSS, and JavaScript
 • Курсот се изведува online 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

“Everybody should learn to program a computer because it teaches you how to think.”
- Steve Jobs

Would you love to learn coding and computer programming but it sounds super complicated? We’ve cut through the jargon to bring you a refreshingly easy to use HTML, CSS, JavaScript for beginners course. 

Speak the computer languages that power the web and start to code. Then wait for that moment when you're just face-palming because it’s that simple to understand.

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

taleppmkd

Кодот не е валиден

Член на Grouper од: 24-11-2023

despina.marinkova

Почитувани ве информираме да не контактирате на [email protected] доколку имате проблем со најава и следење на курсот со цел за да ви помогнеме. Очекуваме ваш маил, Поздрав.

Член на Grouper од: 04-01-2023
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.