Cyber Monday! Ослободете се од целулитот! 67% попуст на пакет од 10 Антицелулитни масажи од Студио Show Room (Sinergy Центар) во вредност од 3000 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2010 ден.

Купени: 7

 • Владимир Комаров 11, Аеродром, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 468 774

  showroom@grouper.mk

Добивате

Пакет од 10 Антицелулитни масажи во времетраење од 40 мин. 

Пред купување на купонот задолжителна е резервација на термин на 070 468 774

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 30.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжителна е резервација на термин на 070 468 774
 • Во забелешка делот забелешка навдете ги Купон и ПИН кодот од вашиот купон
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Студио Show Room by Tasha ги нуди следните услуги:

 • Маникир, педикир
 • Свилени трепки, лифтинг на трепки
 • Ламинација на веѓи
 • Јапонско исцртување на веѓи
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.