Модерен револуционерен тренинг за брзи резултати! 30% попуст на пакет тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) со личен тренер во Maxifit

Цена од

2800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1200 ден.

Купени: 4

 • Рајко Жинзифов 50, Скопје

  Одведи ме таму

  071 875 874

  contact@maxifit.mk

Добивате

Пакет EMC тренинзи по избор

Опции на понудата:

Пакет од 5 тренинзи (1 месец) 4,000 ден. 2,800 ден.
Пакет од 8 тренинзи (x2 неделно, 1 месец) 6,200 ден. 4,650 ден.
Пакет од 12 тренинзи (x3 неделно, 1 месец) 8,300 ден. 6,225 ден.

Пакет тренинзи по избор со електро-мускулна стимулација (EMC) во времетраење од 20 мин. со личен тренер

 • Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата Maxifit
 • Еден 20 минутен тренинг еднаш неделно е еднакво ефикасен на 3 тренизи од 90 мин. со средна тежина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е да се пријавите директно во студиото со приложување на купонот
 • При пријавување ќе добиете дополнителни инструкции за закажување термин преку системот на компанијата
 • Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата Maxifit
 • Пакетите треба да се искористат во предвидениот рок од датумот на пријавувањето
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

За компанијата

ПРВО СТУДИО СО ЕЛЕКТРО-МУСКУЛНА СТИМУЛАЦИЈА ВО РЕГИОНОТ


ЕМС или електро-мускулна стимулација е иновативна фитнес технологија која за време на тренингот испраќа мали и сосема безболни електрични импулси дирекно до мускулите, а со тоа ги зголемува нивните природни контракции и го прави секој тренинг повеќекратно ефикасен. Оваа технологија се користи веќе со децении во медицината кај физиотерапијата и опоравување од повреди – а сега на иновативен начин ја користиме во фитнесот!

МОДЕРНО ОПРЕМЕН ПРОСТОР
Секое Maxifitm студио внимателно е дизајнирано за да обезбеди пријатна атмосфера за непречена работа на клиентот и тренерот. Вложивме во најквалитетна опрема за изведување на вежбите со помош на ЕМС технологијата – TRX, топки, гуми за вежбање и сл. Користејќи различна опрема на секој тренинг ја одржуваме динамичноста на вежбањето каде секој тренинг е различен.

СТРУЧНИ И ИСКУСНИ ТРЕНЕРИ
Секој наш тренер внимателно е одбран на база на претходно искуство со фитнесот, интересите и подготвеноста цело време да ги следи и учи новите трендови кои на нашите клиенти би им донеле најдобри резултати. Редовно вложуваме во нивна едукација – неколкупати годишно организираме работилници и предавања. Ги следиме промените за да секој наш клиент добие најдобра услуга.

ПОСЛЕДНА ГЕНЕРАЦИЈА НА ЕМС УРЕД
Моментално на пазарот е еден од најквалитетните и најнаградувани уреди за електро-мускулна стимулација. Први во регионот го воведовме безжичното вежбање (без кабел). Од производителот редовно набавуваме најнови модели на уреди и надградба на софтверот.

Уживајте во модерен, динамичен и ефикасен тренинг во нашето студио во Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.