1 ја следи оваа компанија


Акција на пијалоци од Gemak! До 15% попуст на пијалок по избор: џин Tanqueray, Gordon's или Gordon's Pink, виски Johnnie Walker Red Label или Johnnie Walker Black Label или Imperdibile Superior Italian Tonic

Цена од

683 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

804 ден.

Попуст

15%

Заштеда

121 ден.

Купени: 40

Добивате

Жесток пијалок по избор од Gemak

 • Tanqueray Gin (700 мл) цена: 1057 ден.  898 ден.
 • Tanqueray No.10 Gin (700 мл)  цена: 1781 ден.  1514 ден.
 • Gordon's Gin (1 л) цена: 1080 ден.  918 ден.
 • Gordon's Gin ( 700 мл) цена: 804 ден.  683 ден.
 • Gordon's Pink Gin (1 л) цена: 1195 ден.  1016 ден.
 • Gordon's Pink Gin (700 мл) цена: 873 ден.  742 ден.
 • Johnnie Walker Red Label во лимена кутија (700 мл) цена: 1100 ден.  935 ден.
 • Johnnie Walker Black Label во лимена кутија (700 мл) цена: 2190 ден.  1861 ден.
 • Imperdibile Superior Italian Tonic (200 мл) цена: 63 ден.  57 ден.

*Минималната сума за нарачка изнесува 1000 ден. 
*Бесплатна испорака во Скопје над 1000 ден. (во рок од 2 -24 часа по процесирање на нарачката)
*Доставата за сите нарачки надвор од Скопје изнесува 199 ден. (во рок од 2-3 дена по процесирање на нарачката)

Опис

Tanqueray Gin

Џин со перфектно балансирани билки на смрека, коријандер. Класична база за секој џин коктел. Создаден пред 180 години, а рецептот останува безвременски класичен до денес.
Со раст на категоријата на џин, луѓето се враќаат кон брендовите на кои им веруваат и кои имаат долго искуство.

Gordon's Gin

Најпознатиот London Dry Gin, се карактеризира со ботанички вкус на смрека и цитрусни ароми. Освежителен вкус благодарение на квалитетните состојки како плод од смрека, семе од коријандер и ангелика. Измешајте го со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус.

Gordon's Pink Gin

Вкусен розов џин кој балансира помеѓу освежувачкиот вкус на Gordon’s со природна слаткост од малина и јагода, и арома на рибизла. Инспириран од оригиналниот рецепт за розев џин уште од 1880 година. Измешајте го џинот со тоник во голема чаша за вино и сервирајте со свежи јагоди.

Johnnie Walker Red Label 

Најпродавано и најпознато шкотско виски на светот. Вкус формиран од 35 различни виски основи, во кој се прелеваат чадени и зачински мирисни ноти. Совршен пијалак кој се консумира чист, во едноставни миксови или како основа на најпознатите виски коктели.

Johnnie Walker Black Label

Вистинска икона помеѓу луксузните брендови, препознатлив како претставник на другите делукс брендови. Создаден единствено од виски од сите четири страни на Шкотска, зреени минимум 12 години. Johnnie Walker Black Label има незаменлив мазен, длабок и комплексен карактер. Впечатливо виски за посебни прилики, без разлика дали го уживате дома или во друштво. Богат комплексен и неверојатно добро избалансиран вкус, со силна присутност на вкусови од темни овошки,слатка ванила и препознатливиот чаден вкус.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи за нарачки над 1000 денари
 • Минимална сума за нарачка изнесува 1000 ден и под таа сума компанијата не врши достава на производите
 • Доставата за сите нарачки надвор од Скопје изнесува 199 ден.
 • Време потребно за достава во Скопје: од 2 до 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава надвор од Скопје: од 2-3 работни денови по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: +389 02 3137 500
 • Види ја продавницата на "Gemak Trade" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.