За совршено обликувано тело! 78% попуст на појас Hot Shapers во големина по избор од Медобил во вредност од 450 ден. по цена од 100 ден.

Цена од

100 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

450 ден.

Попуст

78%

Заштеда

350 ден.

Купени: 15

 • Ул. Теодосиј Гологанов, Скопје (на автобуската кај Млечен ресторан)

  Одведи ме таму

  078 464 646

  info@medobil.com

Добивате

Појас Hot Shapers во големина по избор:

 • S
 • M
 • L

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2021 до 01.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку сакате достава на производот низ цела Македонија потребна е доплата од 150 денари.
 • За достава потребно е да испратите e-mail до Медобил со следновите податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон.

Опис

Aко немате трпение за строги диети и немате време да посетите некој салон за слабеење или финтнес центар, а сакате да ја задржите и имате елегантната фигура тогаш ова е вистинскиот производ за Вас. 

Брендот Медобил датира уште од 2001 година. Од самото свое постоење работи на изнаоѓање и усовршување формули на препарати за надворешна и внатрешна естетика и здравје со максимални ефекти кај сите индивидуи – конзументи на нашите производи.

Она што е најважно за сите наши производи е да потенцираме дека се работи за концентрирана форма, а не за раствор! Сите диететски препарати од палетатана брендот Медобил се 100% природни, кои гарантирано не содржат додадени бои, адитиви, мириси, емулгатори, ниту било каква друга форма на вештачки сврзувачи или синтетизирани творби.

Сите наши машини се со свој сертификат и број кој гарантира за нивната сигурност и безбедност и истите се изработени од највисок Инокс материјал. Амбалажата во која се пакуваат нашите производи е исто така со свој сертификат и истата пред финално полнење поминува низ воден млаз и пареа на 100°C со  додадени специјални антибактериски агенси (наменети исклучиво за прехрамбена индустрија), а нивното сушење се одвива под специјални поларни ламби.

Детали за испорака

Испорака

 • Достава низ цела Македонија (120 ден.)
 • За достава потребно е да се јавите на телефон за да ги кажете следните податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 464 646
 • Види ја продавницата на "Медобил" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да се подигне од наведената локација со претходно јавување на телефон 078 464 646
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Брендот Медобил датира уште од 2001 година. Од самото свое постоење работи на изнаоѓање и усовршување формули на препарати за надворешна и внатрешна естетика и здравје со максимални ефекти кај сите индивидуи – конзументи на нашите производи.

Она што е најважно за сите наши производи е да потенцираме дека се работи за концентрирана форма, а не за раствор! Сите диететски препарати од палетатана брендот Медобил се 100% природни, кои гарантирано не содржат додадени бои, адитиви, мириси, емулгатори, ниту било каква друга форма на вештачки сврзувачи или синтетизирани творби.

Сите наши машини се со свој сертификат и број кој гарантира за нивната сигурност и безбедност и истите се изработени од највисок Инокс материјал. Амбалажата во која се пакуваат нашите производи е исто така со свој сертификат и истата пред финално полнење поминува низ воден млаз и пареа на 100°C со  додадени специјални антибактериски агенси (наменети исклучиво за прехрамбена индустрија), а нивното сушење се одвива под специјални поларни ламби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.