95% попуст на online курс за руски јазик + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 310 ден. (5 eur)

img

Цена

310 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5890 ден.

Купени: 27

Добивате

 • Оnline курс за руски јазик 
 • Сертификат 
 • Гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2020 до 01.01.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Одберете оnline курс за руски јазик
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Рускиот јазик се говори од над 260 000 000 луѓе низ светот и неговата полуларност за изучување се повеќе се зголемува.

Овој курс нуди интересен и иновативен начин да започнете со изучување на јазикот. Ќе се здобиете со овоновно познавање кое ќе ви помогне во комуникацијата. По завршувањето на курсот, ќе можете да го преземете сертификатот од вашиот профил. За овој курс имате неограничен пристап до системот и материјалите за учење. Во првите денови од активацијата, првата лекција ќе биде отворена и секоја наредна недела во текот на вкупно 8 недели ќе се објавува нова лекција за изучување на курсот.

Курсот се состои од:

 • Текстуален материјал
 • Аудио материјал
 • Тестови
 • Вежби на крајот на секоја лекција
 • Можност да поставувате прашања за материјалите преку емаил
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.