Cyber Monday! Заборавете на болките и уживајте! До 65% попуст на една или пакет од повеќе специјализирани антистрес релаксирачки масажи со медицински ефект на Nuga Best или Jade Stone кревет во Studio Bella Vita

Цена од

75 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

50%

Заштеда

75 ден.

Купени: 6

 • Народен Фронт бр.3/3-11 Скопје

  Одведи ме таму

  075 567 327

  bellavita.nb@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Еден третман со Nuga Best душек 150 ден. 75 ден.
Еден третман со Nuga Best N5 кревет 200 ден. 95 ден.
Еден третман со Jade Stone кревет 200 ден. 95 ден.
Пакет од 5 третмани по избор 990 ден. 350 ден.
Пакет од 10 третмани по избор 1,700 ден. 850 ден.

*Сите третмани се во времетраење од 32 минути.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Nuga Best N5 Tourmanium Massage Bed

Овој кревет е мултифункционален термо масажер специјално дизајниран за третман на 'рбетот. По должината, 'рбетот има неколку важни меридијани, кои имаат  акупресурни точки кои се поврзани со сите органи во нашето тело. Овие акупресурни точки и сите нервни патишта во 'рбетот се стимулирани со креветот N5, во комбинација на најпознатите и најефективните принципи од топлинската терапија Мокса, акупресура, масажа, киропрактика, долгите инфрацрвени зраци и негативните јони во исто време.

Jade Stone Massage Bed Korean Master V3 Plus Thermal Acupressure

Креветот за масажа од камен од жад, користи инфрацрвена светлина која е генерирана од проектори на жад. Жадот делува како моќен генератор, користејќи ја светлината од сијалиците на проекторот за да генерира инфрацрвено лечење. Топлата масажа со инфрацрвени зраци и светлина, делува длабоко продирајќи со топлина во вашите мускули, тетиви и органите. Ја подобрува крвната и лимфната циркулација во тие области и го подобрува целокупното функционирање на телото.

Nuga Best NМ-2500 Tourmanium Mat

Душекот од турманиумска нанокерамика делува како топлинска и акупресурна терапија со долги инфрацрвени зраци и негативни јони. Со овој третман се подобрува протокот на енергија, циркулацијата на крвта, детоксикација на организмот, подобрување кај анксиозните состојби на организмот, подобрување на имунолошкиот систем, помага против астма, фибромијалгија, артритис, ревматоиден артритис, болки во зглобовите, мигрена, болки во грбот, остеоартритис.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.