Cyber Monday! Пакети за брзо и ефикасно слабеење! 74% попуст на пакет од 3 ултразвучни кавитации и 6 мадеротерапии од Студио НИ во вредност од 3900 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

Вредност

3900 ден.

Попуст

74%

Заштеда

2901 ден.

Купени: 7

 • Драмски театар, Бранислав Нушиќ, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075410058

  studioni.mk@gmail.com

Добивате

Пакет од 3 ултразвучни кавитации и 6 мадеротерапии

*Една ултразвучна кавитација трае 20 мин.
*Една мадеротерапија трае 30 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 15.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација во салонот за да резервирате термин за користење на услугата
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Ултразвучна кавитација е неинванзивен третман за отстранување на маснотии која користи научно докажана технологија за разградување на несакани маснотии.

При третманот се користат звучните бранови на ултразвукот со ниска фреквенција за загревање и вибрирање на слојот на масни клетки под површината на кожата предизвикувајќи притисок, што на крајот предизвикува маснотиите да се ослободат нивната содржина и безбедно да се отстрани од телото. Дополнително, оклагиите за масажа се ефективни во борбата против несаканото задржување на маснотии и вода кој доведуваат појава на целулит. 

Антицелулитните мадеро масажи овозможуваат брзо ослободување од целулитот. Со механичкото дејство на мадеротерапија се постигнува зголемена циркулација на лимфата и се елиминираат токсините и маснотиите. Благопријатна масажа со дрвени оклагии е ефикасно потврдена метода во светски рамки која што ја стимулира лимфната дренажа и ја забрзува елиминацијата на целулитот.

 

За компанијата

Студио Ни е современ салон за убавина каде ќе уживате во прекрасниот амбиент и врвните услуги кои ги нуди. Препуштете се во рацете на професионалците и дозволете си времето за себе да биде потполно уживање. Салонот нуди голем број на услуги како: депилација, третмани за тело и масажи. 

Услуги кои ги нуди студиото:

 • Тандем масажа  
 • Шведска масажа
 • Релакс масажа
 • Спортска масажа
 • Масажа на грб
 • Рефлексологија на стапала
 • Антицелултна масажа
 • Мадеротерапија
 • Кавитација и радиофрекфенција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.