- 30%

До 30% Туш кабина GRANADA со фиксно стакло во црна рамка во димензија по избор

12600 ден.

8820 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул.514 бр 2/а Керамидница - Автокоманда, Скопје

  Одведи ме таму

  078 232 742

  aqualux@aqualux.mk

Опис

Туш кабина со фиксно стакло црн профил, проѕирно 8мм калено стакло

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите може да ги подигнете 7-10 дена по купувањето
 • Доколку сакате монтажа цената за истата е во договор со компанијата
 • Доколку сакате достава, по купување на купонот потребно е да се јавите во компанијата и да ги оставите следните информации: име, презиме, адреса, телефонски број како и кодовите од купонот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 31.12.2021

За компанијата

Аквалукс, бренд за светски квалитет, бренд за луксузно и модерно. Бренд за вашата бања.

Аквалукс е компанија која постои од 2014 година но, која за кратко време ја стекна довербата на оние кои го сакаат луксузот во нивната бања. Во рекордно време, со поставени високи цели, станавме брзорастечки македонски бренд кој продава квалитет и уникатност а сепак е достапен до сите.
Главно занимање на компанијата е производство на туш кабини, паравани и хидромасажни кади и продажба на кади, туш кади, санитарија, акцесоари и сѐ останато за бањата. Денес Аквалукс претставува една од водечките компании која успеа да се издвои од сите останати по квалитет но и по широката понуда за задоволување на потрошувачките потреби.
Во производствените погони сместени на повеќе од 1500m2 и продажниот салон од околу 200m2, нудиме решение адаптирано според димензиите на секоја бања. Изработуваме туш кабини и паравани по мерка од проѕирно и мат калено стакло со различни дебелини, повеќе типови на модели и избор на механизми со шарки, фиксни стакла или шибер врати.
Изработуваме хидромасажни кади со можност самите да ги изберете моделот и опремата. Модерниот дизајн, високиот квалитет и уникатните идеи на нашите производи ни овозможува секогаш да бидеме во тек со најновите трендови на македонкиот пазар и да им понудиме на купувачите квалитетен и функционален производ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.