Black Friday Warm up! E-трговија & COVID-19: предизвици и можности (25-26.11.2020)! 26% на влезница за трета конференција за е-трговија во Македонија (онлајн издание) под организација на АЕТМ во вредност од 2418 ден. (39€) по цена од 1790 ден. (29€)

Цена

1790 ден.

Вредност

2418 ден.

Попуст

26%

Заштеда

628 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3 | Остануваат: 7

 • Ул. Лермонтова 3/6 Скопје

  Одведи ме таму

  078 584 448

  info@ecommerce.mk

Добивате

Една влезница за третата конференција за е-трговија во Македонија на тема: E-трговија & COVID-19: предизвици и можности!

 • Датум: 25-26.11.2020
 • Локација: Онлајн издание

Како да се регистрирате?

За да се регистрирате и да ја добиете влезницата потребно е да ги следите чекорите:

 • Кликнете ТУКА и одете на Купи карта
 • Внесете го купонот кодот во полето за код (по внесување цената ќе изнесува 0 ден.)
 • Пополнете ги информациите за учесникот
 • Продолжете кон плаќање за да ја комплетирате нарачката

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2020 до 23.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот задолжителна е регистрација ТУКА 
 • За дополнителни информации во врска со конференцијата обратете се на viktor@ecommerce.mk
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Третата годишна конференција за е-трговија има за цел да го разоткрие и пренесе потенцијалот на е-трговијата, особено во време на глобална пандемија. Знаејќи дека промените се тешки, но неизбежни за раст и развој, со насловот „E-трговија & COVID-19: Предизвиците и можностите!“ ќе ги опфатиме најактуелните теми како: адаптацијата кон е-трговијата за време на ковид-19, искуството на е-купувачите, нивната безбедност и можностите кои ги нуди прекуграничната е-трговија. Овие теми ќе бидат разработени заедно со над 20 домашни и меѓународни говорници и експерти во своите полиња.

Повеќе информации за конференцијата ТУКА

За Асоцијацијата за е-трговија на Македонија:

Асоцијацијата за е-трговијата на Македонија е првата и единствена асоцијација која цели кон инклузивна е-трговија. Нашата мисија е да создадеме иднина за е-трговски развој и успех на земјата. Асоцијацијата за е-трговија на Македонија има за цел да ги поддржи интересите на компаниите за е-трговија, да придонесе кон проширување на знаењето за е-трговија и негово проширување вклучувајќи ги поврзаните услуги и технологии, и да ги намали и елиминира бариерите кои го ограничуваат растот и развојот на индустријата. Веруваме дека иднината за подобра Македонија лежи во дигитална Македонија и паметно општество, а е-трговијата е интегрален дел од таквото општество.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.