Специјална акција во ADAMS & FRIENDS! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на цела колекција машки и женски чевли

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 472

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  072 220 052

  adams47@live.com

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ кат 1 лок.58

  Одведи ме таму

  072 220 376

  adams47@live.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на цела колекција машки и женски чевли
*
Купонот важи само за локациите на Adam's & Friends во ГТЦ и City Mall

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2021 до 20.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Купонот важи само за локациите на Adam's & Friends во ГТЦ и City Mall
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Adam's Shoes е Македонска компанија која ги застапува светски најпознатите брендови за обувки!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.