Cyber Monday!: До 65% комбиниран попуст на целиот асортиман на обувки и облека во Arthurs! Купон од 79 ден. со кој добивате дополнителен попуст на веќе намалените цени на целиот асортиман на производи од брендовите CONVERSE, VANS, DR. MARTENS,

Цена

79 ден.

Купени: 964

 • Ramstore Mall (1ви спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3165 706

 • City Mall (1ви Спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3080 460

 • ТЦ Беверли Хилс (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3127 317

 • GTC, Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3120 149

Добивате

Купон од 79 денари со кој добивате 30% попуст на нова колекција и дополнителен 30% на веќе намалените цени до 50%

*Одберете од бредновите: CONVERSE, VANS, DR. MARTENS, LOMER, KAPPA, CARRERA

*Kупонот важи за попуст директно во продавниците на Arthurs или онлајн на http://shop.arthurs.com.mk

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2020 до 01.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на Arthur's
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Arthur's
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Понудата важи и за онлајн купување преку веб страната http://shop.arthurs.com.mk
 • Потребно е да се регистрирате на веб страната и при креирање на нарачката во делот Коментар потребно е да го внесете купон код и пин код
 • Еден купон важи за еден производ при онлајн нарачка
 • За доставата на производите се плаќа 170 ден. и се врши во рок од 1 до 2 работни дена
 • Плаќањето се врши при испорака на производите на адресата наведена на профилот 
 • Дополнителниот попуст се пресметува пред самото плаќање на производите

Опис

Со оваа зделка добивате до 65% комбиниран попуст во продавниците на Arthurs.

 • 30% попуст на новата колекција CONVERSE 
 • 30% дополнителен попуст на производите кои се веќе намалени на 30%, 40% и 50%
 • 20% попуст на производите од класичната колекција старки кои немаат попуст
 • 20% попуст за моделите од брендот Dr.Martens кои немаат попуст
 • 30% дополнителен попуст на бредновите Lomer и Copperminer кои се веќе намалени на 30%
 • 30% попуст на новата колекција од брднот VANS
 • 30% попуст на веќе намалените цени од бреднот VANS на 30%, 40% и 50%
 • 30% попуст на веќе намалените цени од брендот Carrera на 30% 
 • 30% дополнителен попуст на веќе намалените цени од брендот KAPPA на 30%, 40% и 50%
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.