Cyber Monday! Aurora Resort and Spa 5*, Берово! 40% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор + користење на затворен базен (17.11-24.12.2021 и 23.01-01.03.2022)! во вредност од 2766 ден. по цена од 1660 ден.

Цена

1660 ден.

Вредност

2766 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1106 ден.

Купени: 355

 • Беровско езеро

  Одведи ме таму

  078 421 498, 033550965

  info@auroraresort.mk

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на затворен базен

Сместување во соба по избор (во зависност од расположливоста): 

 • Superior room
 • De lux 
 • Junior suite

*Понудата може да се користи од 17.11 до 24.12.2021 и од 23.01 до 01.03.2022

*Понудата важи за денови заклучно од недела до четврток

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2021 до 01.03.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За закуп на соба од ноќ потребни се минимум 2 купони односно 2 лица
 • Понудата може да се користи од 17.11 до 24.12.2021 и од 23.01 до 01.03.2022
 • Check in е во 14:00ч, Check out во 12:00ч.
 • Сместувањето е во соба (Superior room, Delux или Junior Suite), во зависност од расположливоста. Хотелот го задржува правото за определување на типот на собата.
 • Користење на внатрешен базен и/или спа содржини може да е предмет на резервација согласно достапните капацитети и актуелните хотелски правила и протоколи
 • Понудата важи за денови заклучно од недела до четврток
 • Понудата не важи за државни празници!
 • Купонот може да се купи однапред, а комплетирањето на резервацијата може да се направи во наредниот период, заклучно со датумот на неговото користење 01.03.2022
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За 2 деца до 2.99 бесплатно
 • За дете од 3 до 11.99 се доплаќа 700 ден. по ноќевање
 • За трето возрасно (над 12 год.) потребно е да се купи купон за ноќевање
 • Туристичка такса и осигурување: 45 денари
 • Сите доплати се вршат директно на рецепција
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19

Опис

Aurora Resort and Spa 5*

Каде и да ве понесат околностите преку ден, на крајот од денот знаете дека, сета удобност и релаксација потребна за да ги наполните батериите и да се релаксирате Ве очекуваат тука. Луксузните и елегантни соби дизајнирани со специјална цел да понудат неверојатен комфорт го очекуваат Вашето присуство. Секоја поединечна соба е изработена од еколошки матерјали кои се одразуваат на беспрекорно чистата борова шума која што го опкружува ресортот.

Карактеристики на сместувањата:

Superior room

Направете го Вашиот избор да престојувате во некоја од елегантните Супериор соби дизајнирани по последните модни трендови каде што светлата палета на бои и деликатно избраниот модерен мебел создаваат комфорна и хармонична атмосфера. Излезете на балконот и почуствувајте ја магијата на пејзажот, оставете ги за момент секојдневните обврски и релаксирајте се и сонувајте со отворени очи во оваа чиста ведрина.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • бесплатен WiFi интернет
 • King Size брачен кревет (по барање 2 одделни (SNGL) кревети (1,20m.)
 • Комфортен (SNGL) кауч
 • Целосно опремена бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • Минибар (полнење на  барање)
 • Апарати за подготовка на кафе и чај
 • Балкон

De lux 

Впуштете се во чист комфорт и уживајте во неверојатна луксузна атмосфера збогатена со префинети уметнички ремек-дела закачени по ѕидовите терајќи Ве да го разбудите уметникот во себе. Уживајте во пет ѕвезден комфорт и осетете ја на своја кожа недопрената чистота на овој планински рај од својот приватен балкон.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size брачен кревет (по барање 2 одделни (SNGL) кревети (1,20m.)
 • Комфортна софа
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф
 • Балкон

Junior suite

Релаксирајте се во уникатниот дух на Џуниор Суит апартманите, со поглед накај недопрената убавина на Малешевските планини, која што Ви го одзема здивот. Впуштете се во пет ѕвезден комфорт и услуга од светска класа. Моделирани по највисоките светски модни стандарди меѓутоа одразувајќи ја чистата шумска природа, Џуниор Суит апартманите содржат специјално дизајнирани брачни кревети со високо квалитетни душеци и перници создадени за потполен комфорт давајќи Ви го одморот што го заслужувате. После три скалила се наоѓа смислено декориранатa дневна соба кадешто ќе се најдете опкружени од уникатни и оригинални уметнички ремек-дела од најпознатите академски уметници од регионот и пошироко.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size Брачен кревет
 • Петосед
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • Минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф
 • Балкон
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.