Акција што не се пропушта во AXEL ГТЦ Скопје! Купон од 69 ден. со кој добивате до 60% попуст на модерни парчиња облека, обувки и аксесоари

Цена

69 ден.

Преостанато време

Купени: 154

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ 1 кат

  Одведи ме таму

  071 208 015

Добивате

Купон од 69 денари со кој добивате:

 • 30% попуст на облека, обувки и аксесоари од нова колекција
 • 40% - 60% попуст на облека од останати колекции

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2021 до 20.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Axel ГТЦ Скопје
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Глобалниот бренд на продавници Axel од сега и кај нас! Светски бренд за обувки, ташни и модни додатоци со врвен квалитет!

Axel е грчка модна компанија со важна позиција на глобалниот пазар за женска облека, обувки и модни додатоци. Патувањето на Axel започна во 1999 год. и се рашири во целиот свет. 

Колекциите на Axel се екстремно структуирани, комплетни и флексибилни, со безбројни комбинации за било која жена која сака да се чувствува женствено и шармантно во било кој период во денот.

Со 18 брендирани продавници и стотици соработници, Axel е синоним за било која динамична и модерна жена насекаде во светот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.