Голема акција во Ledikom! Купон од 19 ден. со кој добивате 30% попуст на целиот асортиман на додатоци: футроли, заштитни стакла, звучници, адаптери за дома, адаптери за возила, слушалки, додатоци, држачи за мобилни и многу други

Цена

19 ден.

Купени: 253

 • Ул. Цветан Димов бб

  Одведи ме таму

  070 252 525

  info@ledikom.mk

Добивате

Купон од 19 ден. со кој добивате 30% попуст на целиот асортиман на додатоци:

 • футроли
 • заштитни стакла
 • звучници
 • адаптери за дома
 • адаптери за возила
 • слушалки
 • додатоци
 • држачи за мобилни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2020 до 30.12.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ledikom
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Бидете дел од најголемата продавница за мобилни телефони во Македонија и споделете ги искуствата со пријателите!!

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1800 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 252 525
 • Види ја продавницата на Ledikom овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Продажба на мобилни телефони, аксесори и сервис за мобилни телефони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.