2 ја следат оваа компанија


LYCAMOBILE! Најмногу интернет и разговори, без обврски! 70% попуст на СИМ картичка со 079 мобилен број, 4GLTE интернет и неограничени разговори/СИМ за месечен пакет по избор + бесплатна достава од Lycamobile

img

Цена од

192 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

639 ден.

Попуст

70%

Заштеда

447 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 136

Добивате

 Сим картичка со мобилен интернет и разговори за месечен пакет по избор + бесплатна достава

 • СИМ со месечен пакет Lyca Mega: 15GB мобилен интернет, неограничени разговори/СМС кон сите национални мрежи, цена: 639 ден. 192 ден. (ограничена количина: 2500)
 • СИМ со месечен пакет Lyca Mega S: 10GB мобилен интернет, неограничени разговори кон сите национални мрежи, цена: 500 ден. 150 ден. (ограничена количина: 3000)
 • СИМ со месечен пакет Lyca Mini Plus: 3GB мобилен интернет, неограниченo Lyca кон Lyca, 100 минути и 100 СМС кон сите национални мрежи, цена: 349 ден. 105 ден. (ограничена количина: 2500)

*За наредни 2 месеци добивате дополнителен 25% попуст:

 • СИМ со месечен пакет Lyca Mega: можно е обновување на пакетот Lyca Mega по цена од 480 ден./30 дена
 • СИМ со месечен пакет Lyca Mega S: можно е обновување на пакетот Lyca Mega S по цена од 375 ден./30 дена
 • СИМ со месечен пакет Lyca Mini Plus: можно е обновување на пакетот Lyca Mega Plus по цена од 262 ден./30 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2020 до 20.01.2021
 • Бесплатна достава на Сим картичките до вашиот дом
 • Пополнете ги податоците за достава при купување
 • Доставата се врши од 5 - 7 работни денови

Опис

Lycamobile е најголемиот виртуелен мобилен мрежен оператор (MVNO) во светот. Lycamobile обезбедува атрактивни мобилни комуникациски услуги, интернет со висок квалитет и говорни/СМС услуги за повеќе од 16 милиони корисници во 24 земји. Lycamobile групацијата е основана во 2006 година, при што Lycamobile продолжува да расте брзо и е отворена кон сите нови клиенти кои се приклучуваат на Lycamobile семејството на секои две секунди. На македонскиот пазар Lycamobile  веќе неколку години во својата понуда вклучува неделни и месечни пакети со 4GLTE мобилен интернет, неограничени национални и меѓународни разговори и СМС, достапни по атркативни цени. СИМ картичките на Lycamobile се со мобилен број со префикс 079, но исто така може да се префрли и постојниот мобилен број од друг оператор, за што Lycamobile нуди бесплатен кредит од 336 денари. Услугите се користат на припејд основа БЕЗ ДОГОВОРНИ ОБВРСКИ!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.