До 70% попуст во Maкпримат! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% попуст на мината колекција и до 30% попуст на цел асортиман од новата колеккција на машка и женска облека

Цена

69 ден.

Купени: 518

 • Кеј 13-ти Ноември бб - ГТЦ

  Одведи ме таму

  070 788 887

  makprimat@makprimat.com.mk

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • Од 50% до 70% попуст на цел асортиман на машка и женска облека од мината колекција
 • До 30% попуст на цел асортиман на машка и женска облека од новата колекција есен/зима 2020

*Асортиманот од мината колекција е со веќе намалени цени и вкалкулиран попуст

**Целиот асортиман вклучува: женски и машки капути, машки панталони, кошули, сакоа, одела, чевли, вратоврски, аксесоари, женски здолништа, сакоа, кошули, фустани, панталони, маици и ташни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2020 до 04.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за во продавницата Макпримат во ГТЦ
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Макпримат во ГТЦ
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Количините се ограничени
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Асортиманот од мината колекција е со веќе намалени цени и вкалкулиран попуст во продавницата

За компанијата

Макпримат е водечка текстилна компанија со седиште во Скопје, Р. Македонија. Формирана е како семејна компанија во 1990 година и од формирањето до денес е 100% приватна.

Дејноста на Макпримат е целосна реализација на еден налог, од неговиот пласман, производство, следење и контролирање на истиот, организирање превоз, до вршење на сите царинско технички услуги.

Макпримат брои 400 вработени, кои се директно одговорни за развојот и успехот на компанијата. Квалитетот, професионалноста и точноста во испораките се основните принципи за работа на нашата компанија.

Макпримат е пријателска и општествено одговорна компанија, сертифициранa e со BSCI, SEDEX и SOCAM, односно ги исполнува сите стандарди за оптимизација на работните услови и заштитата при работа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.