Black Friday WАRМ UP: SPORT VISION! Понудата која ја чекавте, најголемиот попуст на спортска опрема! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% комбиниран попуст на цел асортиман на производи од светски брендови: Nike, Adidas, Reebok, Puma и многу други

Цена

69 ден.

Купени: 1706

 • Скопје ГТЦ Приземје

  Одведи ме таму

  02 3177 301

  contact@sportvision.mk

 • Sport Vision OUTLET Бул. 8ми Септември бр. 13 (СЦ Борис Трајковски)

  Одведи ме таму

  02 3074 858

  contact@sportvision.mk

 • Бул. Јане Сандански 71А (Капитол Мол, 2 кат)

  Одведи ме таму

  02 2448 190

  contact@sportvision.mk

 • Струмица - ул. Ленинова (ТЦ Глобал, 1 кат)

  Одведи ме таму

  034 349 930

  contact@sportvision.mk

 • Битола - ул. Димитар Илиевски Мурато 2

  Одведи ме таму

  047 288 220

  contact@sportvision.mk

 • Тетово - ул. Илирија бб (ТЦ Палма мол, 1 кат)

  Одведи ме таму

  076 350 561

  contact@sportvision.mk

 • Штип ул. Карл Маркс бр.60 (до Angels Cafe)

  Одведи ме таму

  032 606 867

  contact@sportvision.mk

 • Прилеп - ул. Маршал Тито 36

  Одведи ме таму

  075 411 124

  contact@sportvision.mk

 • ул. Св. Кирил и Методиј бр. 13 (Ramstore Mall)

  Одведи ме таму

  075 411 125

  contact@sportvision.mk

 • Куманово - ул. Моша Пијаде бр. 14 лок. 2 (ТЦ Сума)

  Одведи ме таму

  075 268 129

  contact@sportvision.mk

 • Sport Vision Kids - ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат)

  Одведи ме таму

  02 3073 960

  contact@sportvision.mk

 • ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат)

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  contact@sportvision.mk

 • Гостивар - ТЦ Importannе

  Одведи ме таму

  071 209 576

  contact@sportvision.mk

 • Скопје, Sport Vision OUTLET, Point Retail Park

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  contact@sportvision.mk

 • Струга - Маршал Тито 62

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  contact@sportvision.mk

 • Охрид, Св. Климент Охридски Бр.1

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  contact@sportvision.mk

 • Sport Vision OUTLET- Скопје, нас. Аеродром 3-та Македонска Бригада

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  contact@sportvision.mk

Добивате

Купон од 69 денари со кој добивате:

 • 50% попуст на производите од новите колекции на брендовите Lonsdale и Slazenger
 • 30% попуст на производите од новите колекции на брендовите Reebok, Champion, Ellesse, J2C, Umbro, Kander, Rider, Skechers, New Balance, Converse
 • 20% попуст на производите од новите колекции на брендовите Nike, Аdidas, Puma, Ice Peak, Under Armour, Timberland, Salomon, New Era, The North Face
 • 10% дополнителен попуст на целиот асортиман на веќе намалените цени со попусти до 50% во Sport Vision и до 70% Sport Vision Outlet

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2020 до 16.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи во продавниците на Sport Vision и Sport Vision OUTLET
 • Еден купон важи за 1 парче облека или обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport Vision
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Како успешен тим, компанијата Sport Vision се води според филозофијата и слоганот “НИЕ СМЕ ЕКИПА”.

Sport Vision е модерна компанија која се карактеризира со флексибилност, професионалност, динамична стратегија за развој, како и ориентираност кон пазарот со препознатливи брендови. Малопродажната мрежа брои повеќе од 280 продажни објекти во 9 држави – Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Македонија, Хрватска, Албанија, Бугарија, Романија и Словенија.

Нашата компанија е корисник на Sports Direct (IBML) лиценците за подрачјето на земјите на територијата на поранешна Југославија, Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Македонија, Хрватска и Албанија.

Sport Vision е партнер на водечките светски брендови како што се: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse и други. Освен тоа, Sport Vision поседува лиценца за производство и дистрибуција на реномираните брендови како што се: Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Karrimor и други.

НАШАТА МИСИЈА

Целиме кон тоа да станеме најдобриот малопродажен ланец за спортска опрема на Балканот. Настојуваме да оствариме активна врска со партнерите, клиентите и купувачите, како и активно да чекориме напред.

НАШАТА ВИЗИЈА

Веруваме во напредок, следиме и применуваме новитети, не се плашиме од непровереното и веруваме  дека она што е добро, можеме да го оствариме. Sport Vision е синоним за “СÈ НА ЕДНО МЕСТО”.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.