Sport Life! Уплати ја твојата добитна комбинација! 70% попуст на вредносен е-ваучер за онлајн обложување во Sport Life во вредност од 200 ден. по цена од 59 ден.

Цена

59 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 667 | Остануваат: 33

Добивате

Е-ваучер за онлајн обложување во Sport Life во вредност од 200 ден.

*Е-ваучерот ќе биде префрлен на вашиот профил и ќе важи за уплата на тикет за онлајн обложување во вредност од 200 ден.

**1 лице може да купи само 1 ваучер 

***На корисничкиот профил на Sport Life може да ви биде додаден само еден Е-ваучер

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2020 до 21.12.2020
 • 1 лице може да купи само 1 ваучер 
 • Е-ваучерот важи само за онлајн обложување
 • По купување на Е-ваучерот, потребно е да испратите смс порака на 077 728 333 со следната содржина:
 • Купон код и пин код на Е-ваучерот (купонот) и корисничкото име од својот профил на sportlife.com.mk (Доколку немате активен профил, потребно е да се регистирате на  https://www.sportlife.com.mk/Account/Register).
 • Во случај да имате профил на Sport Life, а не си го знaете корисничкото име, јавете се на 077 728 333 пред да ја испратите смс пораката.
 • Е - ваучерот ќе ви биде автоматски доделен на вашиот профил најдоцна 24 часа по испраќањето на смс пораката. 
 • Е-ваучерот ќе биде префрлен на вашиот профил и ќе важи за уплата на тикет за онлајн обложување во вредност од 200 ден.
 • Е-ваучерот е неделлив и може да се искористи само за еден тикет. 

Опис

Добредојдовте во светот на Online обложувањето со Sport Life.

На вашиот компјутер, лаптоп, таблет или мобилен телефон одберете натпревари од богатата понуда на Sport Life и во секое време типувајте и направете добитен тикет. Обложувај се сигурно и безбедно  на повеќе од 1.000 различни типови на игри  и комбинирај на тикет незапочнати натпревари со натпревари од live понудата.

Искористете ја можноста за ''Welcome bonus 100% дo 6.000 денари'' - (За да го искористите бонусот потребно е да имате депонирано сдрества на вашиот профил, пред да биде искористен Е - ваучерот.)

Искористи ја можноста за типување онлајн на сите live тикети и освој бонус на добивка од 10%.

Искористи ја можноста за ''CASH OUT'' за предвремена добивка на вашите тикети, пред да завршат сите натпревари.

Уплатете средства на вашиот профил лесно, брзо и безбедно преку VISA/MASTER картичките.

Биди дел од Сл клубот на лојалност и искористи ја можноста за:

 • Втора кеш шанса - доколку имаш еден промашен пар на тиктот, сепак си добитен.
 • 7.000 поени за редовност -за улата од минимум 50 денари дневно во рок од 26 од 30 дена во месецот.
 • Користење на поените во сл маркет за нарачка на производи и ваучери.
 • Користење на ваучерите од различните кампањи за онлајн обложување.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

smexorr

Каде да го најдам купон кодот? Пин код е во мои нарачки

Член на Grouper од: 14-11-2020

anastasija

Вашите купони можете да ги најдете на Вашиот профил во Главното мени, во делот Мои купони - Достапни. Дополнително, сите купони ви пристигнуваат и на Вашиот е-меил. Понекогаш​ може да стигнaт во Spam/Junk/Promotions фолдерот. Пишете ни дали ќе успеете да ги најдете.

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.