Премиум накит и аксесоари од Tesoro! Купон од 99 денари со кој добивате до 30% попуст на целиот асортиман накит и аксесоари од сите премиум брендови

Цена

99 ден.

Купени: 7

Добивате

Купон од 99 денари со кој добивате:

  • 20% попуст на целиот накит и аксесоари од сите премиум брендови
  • 30% попуст на дијамантскиот накит и аксесоари од сите премиум брендови

Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.11.2020 до 31.12.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Еден купон важи за едно купување во Тезоро Скопје.
  • Еден купувач може да купи неограничен број на купони.
  • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

НАКИТ КОЈ ИНСПИРИРА

 

Тезоро е најлуксузниот салон за накит и аксесоари во Македонија. Лоцирани во самиот центар на Скопје, посетата на Тезоро сама по себе е луксузно искуство. Тезоро е ексклузивен застапник за реномираниот светски бренд Roberto Bravo, а буквално секое парче накит кое го нуди е единствено и уникатно т.е. постои само еден единствен примерок во нашата земја.

Купувањето од Тезоро значи дека ќе поседувате уникатно парче накит кое повеќе нема да биде достапно за продажба во Македонија.

Накитот и аксесоарите се одликуваат со премиум изработка и дизајнерски потпис од Roberto Bravo.

Тука ќе пронајдете ланчиња, алки, прстени, обетки, брошови, бурми или веренички прстени од кои застанува здивот. Дизајнот и изработката ќе ги задоволи вкусовите и на најпребирливите.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.