Black Friday WАRM UP: SPORT REALITY! Акција на омилената спортска облека од брендовите: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Lotto и многу други! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% комбиниран попуст на целиот асортиман во сите продавници на SPORT REALITY

Цена

69 ден.

Купени: 1319

 • Sport Reality, GTC Приземје, Скопје

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Велес ул. 8ми Септември бр.40

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Струга ул. Маршал Тито бр.101 (објект Рамо 2)

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Кочани ул. Стево Теодосиевски бр.23-4

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Тетово ТЦ Palma Mall

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Скопје ТЦ Vero Jumbo

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Охрид ул. Моша Пијаде бр.6

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Прилеп ул. Борка Талески бр.52

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Битола ул. Маршал Тито 44а

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Кавадарци ул. Охридска бр.1

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Куманово ул. Доне Божинов бр.1

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

 • Скопје ТЦ City Mall

  Одведи ме таму

  023055222

  [email protected]

Добивате

Купон со кој добивате:

 • 40% попуст на производите од новите колекции од брендовите Lotto и Kronos
 • 30% попуст на производите од новите колекции од брендовите Wintro, Icepeak, Ellesse и Reebok
 • 20% попуст на производите од новите колекции од брендовите Nike, Аdidas, Puma, New Balance, Skechers, Kander
 • 10% дополнителен попуст на целиот асортиман на веќе намалени цени со попусти до 60% од брендовите: Nike, Аdidas, Puma, New Balance, Skechers, Kander, Lonsdale, Slazenger, Lotto, Kronos, Ellesse, Wintro, Reebok, Umbro, Cocomo, Navigare

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2020 до 16.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи во сите продавници на Sport Reality
 • Еден купон важи за 1 парче облека или обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport Reality
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Ланецот на спортска опрема Sport Reality отсега и во Македонија: Избор за сечиј вкус по достапни цени!

Малопродажниот ланец Sport Reality отсега е присутен и во нашата држава, со продавници во Скопје, Велес, Струга, Охрид, Тетово, Кочани, Битола, Кавадарци и Прилеп. Нашите продавници нудат широк асортиман на обувки и гардероба во неколку спортски линии – за жени, мажи, тинејџери и деца.

Sport Reality го следи спортскиот и урбан стил на своите купувачи со намера да понуди идеален однос на цена и квалитет. За своите купувачи подготви богата понуда спортски обувки и гардероба од познатите светски брендови како Nike, Аdidas, Puma, New Balance, Skechers, Kander, Lonsdale, Slazenger, Lotto, Kronos, Ellesse, Wintro, Reebok, Umbro, Cocomo, Navigare и други.

Покрај одличните цени и вистинскиот тим кој ве очекува сигурни сме дека ќе пронајдете нешто за себе и вашите блиски.

За компанијата

Sport Reality го следи спортскиот и урбан стил на своите купувачи со намера да понуди идеален однос на цена и квалитет, со богата понуда спортски обувки и гардероба од познатите светски брендови како Nike, adidas, Reebook, Converse, Lotto, Cocomo, Kronos, Navigare, Sergio Tacchini, Ellesse, Wintro, Karrimor и други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.