0 ја следат оваа компанија


Уникатни парчиња мебел! До 56% попуст на маса, комода или биро во модел по избор во Woodmak

Цена од

2200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2550 ден.

Попуст

14%

Заштеда

350 ден.

Купени: 11

Добивате

Маса, комода или биро во модел по избор:

 • Биро Косона: 
  Работна површина: 100×50
  Висина: 75cm
 • Биро Монтали Бело
  Работна површина: 110×50
  Висина: 75cm
 • Биро Монтали Бело/Кафе
  Работна површина: 110×50
  Висина: 75cm
 • Комода Тудела
  Должина: 160cm
  Висина: 40cm
  Ширина: 36.8cm
 • Комода Естела Пајн
  Должина: 130cm
  Висина: 60cm
  Ширина: 40cm
 • Комода Вилада
  Должина: 160cm
  Висина: 60cm
  Ширина: 40cm
 • Клуб Маса Тенес
  Должина: 90 cm
  Висина: 45 cm
  Ширина: 50 cm
 • Клуб Маса Тидас
  Должина: 90cm
  Висина: 40cm
  Ширина: 50cm
 • Клуб Маса Асила
  Должина: 90 cm
  Висина: 45 cm
  Ширина: 50 cm
 • Клуб Маса Темара
  Должина: 121.2cm
  Висина: 40cm
  Ширина: 50cm

*За изработка на производот се чека до 15 дена

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 13.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За достава до вашиот дом се доплаќа 210 денари 
 • За изработка на производот се чека до 15 дена
 • За достава, по купување на купонот испратете ги следните податоци на e-mail info@woodmak.mk: име, презиме, адреса, телефонски број како и кодовите од купонот.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Woodmak - идеален избор за уникатни парчиња мебел за дома или за работното место. Модерните дизајни изботени со најсофистицираната технологија се резултат на потребите на македонскиот пазар за најквалитетен самосклопувачки мебел. Компанија постои само со една цел, задоволување на потребите за мебел на купувачите на брз, едноставен и ефикасен начин.
Ваше е само да го одберете омилениот производ од широката палета на производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.