Највкусните палачинки во градот! До 53% попуст на палачинки по избор: Yummy, Сникерс, Орео или Американска палачинка во Yummy

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

210 ден.

Попуст

53%

Заштеда

111 ден.

Преостанато време

Купени: 63

 • Бул. Партизански Одреди бр.46А лок.3 Скопје

  Одведи ме таму

  070 722 906

Добивате

Опции на понудата:

Yummy палачинка 210 ден. 99 ден.
Сникерс палачинка 210 ден. 99 ден.
Oрео палачинка 190 ден. 99 ден.
Американска палачинка 200 ден. 99 ден.

*Понудата важи за во локалот и за носење

*Составот на палачинките може да го прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 20.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за носење
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

 • Yummy палачинка: нутела, банана, плазма, албени и кокос
 • Сникерс палачинканутела, банана, плазма и snickers
 • Орео палачинкаорео, кокос и нутела
 • Американска палачинка4 палачинки со нутела, плазма и банана
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.