Купон од 99 ден со кој добивате 50% попуст на ставката технички преглед во станиците за технички преглед на моторни и приклучни возила на Здружението на возачи на Град Скопје во Кисела Вода и Карпош 4

Цена

99 ден.

Купени: 24

 • Народни Херои, Кисела Вода, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  022782610 , 078320340

  zvskopje@zvskopje.com

Добивате

Купон од 99 ден со кој добивате 50% попуст на ставката  технички преглед во станиците за технички преглед на моторни и приклучни возила

*Цената на техничкиот преглед зависи од типот на возило (автомобил, автобус, камион) и се движи од 1000 до 2000 ден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2021 до 30.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за едно возило, не може да се искористат повеќе купони за едно возило!
 • Купонот може да се искористи  во станиците за технички преглед на моторни и приклучни возила на Здружението на возачи на Град Скопје во Карпош 4 ( ул.Никола Парапунов бр.49) и 
  Кисела Вода ( ул.Народни херои бр.19)
 • Цената на техничкиот преглед зависи од типот на возило (автомобил, автобус, камион) и се движи од 1000 до 2000 ден
 • За добивање на попустот задолжително е прикажување на купонот!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Градското здружение на возачите и автомеханичарите почнува да прави технички прегледи на моторни и приклучнивозила од 1961 година, а од 1966 година се појавува и првата организирана професионална станица за технички преглед во Кисела Вода. Денес, веќе 64 години успешно функционираат станиците за технички преглед во Кисела Вода и Карпош 4, каде се користат модерни и софистицирани методи за технички преглед на возилата. 

Техничкиот преглед е еден од најважните ангражмани на Здружението за возачи на Град Скопје. Техничкиот преглед на возилата придонесува за јакнење на безбедноста на сообраќајот, бидејќи преку него има можност да се забележат и корегираат техничките недостатоци на возилата.

Повелете во нашите станици за технички преглед на моторни и приклучни возила и уверете се во квалитетот на нашите услуги и љубезниот персонал кој професионално си ја врши работата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.