Професионална шминка во вашиот дом! До 46% попуст на професионална шминка oд Bibi Make Up за локација по избор

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

401 ден.
  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Добивате

Професионална шминка во вашиот дом за локација по избор

Опции на понудата:

Шминкање на локација Опшина Ѓорче Петров (без трепки) 1,000 ден. 599 ден.
Шминкање на локација Опшина Ѓорче Петров + трепки 1,100 ден. 649 ден.
Шминкање на локација Општина Карпош (без трепки) 1,100 ден. 649 ден.
Шминкање на локација Општина Карпош + трепки 1,200 ден. 699 ден.
Шминкање на локација Центар (без трепки) 1,200 ден. 749 ден.
Шминкање на локација Центар + трепки 1,300 ден. 799 ден.

*Времетраење: 45 минути

*Се користат производи од палетата на Aura cosmetics

Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 03.02.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Разгалете се себеси за вашата специјална прилика со професионална шминка, дозволете да биде истакната вашата убавина во согласност со пригодата. Професионалната шминка се врши со едни од најдокажаните брендови Aura cozmetic.

Шминката ја изведува артистка која е со повеќегодишно искуство, стекнато низ работа со различен тип на шминка.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.