Летно уживање на Метаморфози, Халкидики (24.08 - 29.09.2019)! 20% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера за две лица во термин по избор во Olympic Bibis Hotel

Цена од

3224 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4030 ден.

Попуст

20%

Заштеда

806 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Olympic Bibis Hotel - Метаморфози, Халкидики

Опции на понудата:

HB ноќевање за двајца (24.08 - 07.09.2019) 6,200 ден. (100 еур)
4,960 ден. (80 еур)
Доплата за 3то возрасно лице (24.08 - 07.09.2019) 1,550 ден. (25 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. (24.08 - 07.09.2019) 682 ден. (11 еур)
HB ноќевање за двајца (07.09 - 29.09.2019) 4,030 ден. (65 еур)
3,224 ден. (52 еур)
Доплата за 3то возрасно лице (07.09 - 29.09.2019) 1,364 ден. (22 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. (07.09 - 29.09.2019) 496 ден. (8 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

*Во период од 24.08-07.09.2019 потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2019 до 29.09.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Во период од 24.08-07.09.2019 потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања, односно да купите 5 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 5,99 - 11.99 год., цена 11 еур (682 ден.) за термин 24.08-07.09.2019
 • Доплата за дете од 5,99 - 11.99 год., цена 8 еур (496 ден.) за термин 07.09-29.09.2019 
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 25 еур. (1550 ден.) за термин 24.08-07.09.2019
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 22 еур. (1364 ден.) за термин 07.09-29.09.2019 
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Olympic Bibis Hotel 2* се протега на површина од 8000 м2 и само 200 м одалечен од плажата Метаморфози. Располага со студија и апартмани со ТВ, клима и тераси со поглед на море или градина. Во хотелот има надворешен базен на располагање на гостите, ресторан, како и тераса и градина со игралиште за тенис и кошарка. Кафе и многу видови на пијалоци се служат во кафе-барот на хотелот.

Хотелот располага со бесплатен паркинг за своите гости. Центарот на Метаморфози е лесно пристапен и се наоѓа на 800м од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.