До 52% попуст на шарска плескавица, пилешки прсти, паста карбонара, пилешко рижото или палачинка Bien во Ресторан Bien

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

140 ден.

Попуст

51%

Заштеда

71 ден.

Купени: 548

Добивате

Опции на понудата:

Шарска плескавица + помфрит 180 ден. 99 ден.
Пилешки прсти + помфрит 220 ден. 119 ден.
Паста Карбонара 240 ден. 129 ден.
Пилешко рижото 230 ден. 129 ден.
Палачинка Bien 140 ден. 69 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата не важи во четврток, петок и сабота после 20:00h

Опис

Состав:

 • Шарска плескавица 250 гр + помфрит 
 • Пилешки прсти 300 гр + помфрит 
 • Паста Карбонара - тестенини, пинцета, јајце, хопла
 • Пилешко рижото - сецкано пилешко, ориз, хопла, зачини
 • Палачинка Bien - нутела, чоколаден прелив, бисквити, шлаг

Повелете во ресторан Bien и почуствувајте ја пријатната атмосфера и вкусната храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.