Big Vision Glasses - Наочари што зголемуваат

390 ден.

Преостанато време

Купени:

2
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Добивате

Зголемена моќност на гледање и до 160%

Потреба при секоја детална работа, хоби или читање

Висок квалитет на оптични леќи

Флехибилни лесни со унисех рамка за мажи и жени

Одличен подарок за вашите татко, мајко, дед

Опис

Флехибилни лесни со унисех рамка за мажи и жени

Одличен подарок за вашите татко, мајко, дедо или баба.

Гратис опаковка за наочари

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.