Резервирајте го вашето место за Црна Гора (Ноември)! Билет во еден правец или повратен за Рожаје, Беране, Бијело Поље, Мојковац, Колашин или Подгорица со понуда од Т.А Ganic Exclusive

Цена од

1150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Кеј 13-ти Ноември бр.1, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3117771, 071 775 529

  [email protected]

Добивате

Достапни термини за викенди во Септември, Октомври и Ноември.

Опции на понудата:

Билет во еден правец за Рожаје и Беране 1,150 ден. (19 еур)
Повратен билет за Рожаје и Беране 1,750 ден. (28 еур)
Билет во еден правец за Бијело Поље, Мојковац и Колашин 1,450 ден. (23 еур)
Повратен билет за Бијело Поље, Мојковац и Колашин 2,000 ден. (32 еур)
Билет во еден правец за Подгорица 1,750 ден. (28 еур)
Повратен билет за Подгорица 2,600 ден. (42 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2023 до 01.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот телефонски информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓањата од Скопје се секоја сабота во 12:00 часот од Автобуска станица Скопје перон бр.4
 • Поаѓањата од Подгорица се секоја недела во 11:00 часот.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Патувајте со новиот автобус на T.A Ganic Exclusiv !

Комфор и задоволство во патувањето.

Пристигнување во Рожаје е во 17:00 часот, враќање во 15:00 часот

Пристигнување во  Беране е во 17:45 часот, враќање во 14:20 часот

Пристигнување во Бијело Поље е во 18:25 часот, враќање во 13:40 часот

Пристигнување во Мојковац е во 19:00 часот, враќање во 13:00 часот

Пристигнување во Колашин е во 19:30 часот, враќање во 12:30 часот

Пристигнување во Подгорица е во 21:00 часот, враќање во 11:00 часот

 

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.