Превоз до Хрватска! До 13% попуст на повратен или билет во еден правец на релација: Скопје, Тетово, Гостивар - Дубровник, Макарска, Сплит од Хафет Турс

Цена од

1609 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1850 ден.

Попуст

13%

Заштеда

241 ден.
 • Pirok City, Pirok, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 224 464 ; 389 44 371 066

  hafet-tours@hotmail.com

Добивате

Повратен или билет во еден правец по избор (поаѓање: среда и сабота; враќање: четврток и недела)

Опции на понудата:

Дубровник (билет во еден правец - возрасни) 3,050 ден. (49 еур)
2,653 ден. (43 еур)
Дубровник (повратен билет - возрасни) 5,530 ден. (89 еур)
4,811 ден. (78 еур)
Макарска/Плоче (билет во еден правец - возрасни) 3,380 ден. (55 еур)
2,940 ден. (47 еур)
Макарска/Плоче (повратен билет - возрасни) 5,530 ден. (89 еур)
4,811 ден. (78 еур)
Сплит (билет во еден правец - возрасни) 3,690 ден. (60 еур)
3,210 ден. (52 еур)
Сплит (повратен билет - возрасни) 6,150 ден. (99 еур)
5,350 ден. (86 еур)
Дубровник (билет во еден правец - деца до 10 год.) 1,850 ден. (30 еур)
1,609 ден. (26 еур)
Дубровник (повратен билет - деца до 10 год.) 3,050 ден. (49 еур)
2,653 ден. (43 еур)
Макарска/Плоче (билет во еден правец - деца до 10 год.) 2,150 ден. (35 еур)
1,870 ден. (30 еур)
Макарска/Плоче (повратен билет - деца до 10 год.) 3,380 ден. (55 еур)
2,940 ден. (47 еур)
Сплит (билет во еден правец - деца до 10 год.) 2,150 ден. (35 еур)
1,870 ден. (30 еур)
Сплит (повратен билет - деца до 10 год.) 3,690 ден. (60 еур)
3,210 ден. (52 еур)

Поаѓање - секоја среда и сабота

 • Скопје: 13:00
 • Тетово: 14:00
 • Гостивар: 14:30
 • Кичево: 15:30
 • Струга: 16:30

Враќање - секој четврток и недела

 • Сплит: 18:30
 • Макарска: 19:45
 • Дубровник: 23:00

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места и да направите резервација на следните телефонски броеви: 070 224 464 и 044 371 066
 • Откако ќе направите резервација можете да извршите купување
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Туристичката Агенција ‘’ХАФЕТ ТУРС’’ се наоѓа во Пирок-Тетово.

Уште од почетокот кога е основана во 1996, како потреба на граѓаните на Северна Македонија, кои во голем број се со привремена работа во Хрватска, како и за туристите во Хрватското крајбрежје, со неговата сериозна работа има постигнато реноме и имиџ на една доверлива агенција, која за секој патник да може да биде привлечна и да ствара сигурност каде ќе најдат поддршка во нивното патување, кои како дестинација ја имаат Хрватска.

Почитувани патници, ние сме најдобри, најсигурни и најефикасни. Вас ви преостанува да уживате и да се утврдите за нашето високо ниво на организираност и за одговорноста кон вас.

Поаѓање - секоја среда и сабота

 • Скопје: 13:00
 • Тетово: 14:00
 • Гостивар: 14:30
 • Кичево: 15:30
 • Струга: 16:30

Враќање - Секој четврток и недела

 • Сплит: 18:30
 • Макарска: 19:45
 • Дубровник: 23:00
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.