33% попуст на билет за претставата Мечка (19.03.2019) од Театар Kомедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

33%

Заштеда

100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 13 | Остануваат: 87

Добивате

Еден билет за претставата Мечка (19.03.2019) во Театар Комедија со почеток во 20:00 часот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2019 до 19.03.2019
 • Купонот важи САМО за претставата Мечка на ден 19.03.2019 со почеток во 20:00ч.
 • Задолжително е да носите испечатен купон
 • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30ч.
 • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • Автор: А.П. Чехов
 • Режија: Д.Н. Димса
 • Сценографија: Сергеј Светозарев и Милан Несторов
 • Костимографија: Марта Дојчиновска
 • Музика: Димитар Андоновски
 • Дизајн на светло: Александар Атанасовски

Играат:

 • СМИРНОВ - Жарко Димоски
 • ПОПОВА - Жаклина Петровска
 • ЛУКА - Илија Илиоски
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.