33% попуст на билет за претставата Првин ќе ме земеш, после ќе ме... (19.09.2018) од Театар Kомедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

33% попуст на билет за претставата Првин ќе ме земеш, после ќе ме... (19.09.2018) од Театар Kомедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

Цена

200 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден..

Попуст

33%

Заштеда

100 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 82 | Остануваат : 13

 • бул. Св.Климент Охридски б.б. Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 311 9990

 • contact@teatarkomedija.mk

Добивате

Еден билет за претставата Првин ќе ме земеш, после ќе ме... (19.09.2018) во Театар Комедија со почеток во 20:00 часот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.09.2018 до 20.09.2018
 • Купонот важи САМО за претставата Првин ќе ме земеш, после ќе ме...на ден 19.09.2018 со почеток во 20:00ч.
 • Задолжително е да носите испечатен купон
 • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30ч.
 • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!

Опис

 • Режија : Ѓорѓи Ризески
 • Играат: Роберт Ристов, Мирјана П. Ристов, Дарко Вељиќ
 • Костими : Елена Лука
 • Сценографија: Роберт Ристов
 • Видео реализација:Давор Черепналкоски и Филип Петровски
 • Камера: Јане Марковски
 • Монтажа: Иван Куртевски
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.