11 ја следат оваа компанија


Билки - прочистувачи на воздух

300 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Живееме во време кога квалитетот на воздухот е на многу ниско ниво, како надвор, така и во просториите каде го поминуваме поголемиот дел од денот(домот или канцеларијата).
На водухот надвор, понекогаш и не можеме да влијаеме, но во домот или канцеларијата секогаш можеме да си направиме микро-клима.
Ви нудиме палета од билки, кои според истражување на НАСА имаат најдобри карактеристики за прочистување на воздухот во затворени простории.
Билките ги нудиме во 3 големини, во зависност висината.

Детали за испорака

 

За компанијата

МамаОргана е еко-компанија која од отпад од храна, произведува органски ѓубрива, со цел да им помогне на фармерите и урбаните градинари, во одгледувањето наздрава и чиста храна.

За поголемо еко влијание во што повеќе сфери од секојдневниот живот, покрај подобрувачите на почви, тие во својот асортиман ги нудат Еко песокот за мачки (природна алтернатива на силиконските песоци) и FreshAir on-a-plate (комбинација на билки за прочистување на воздух во внатрешни простории).

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.