1 ја следи оваа компанија


Цимет во прав - 50гр.

56 ден.

Шифра:

5310319005814

Опис

Состав: Цимет сушен во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Употреба Циметот во прав се употребува при подготовка на десерти, зачинети зеленчукови јадења или ориз, за чај или топли напитоци. Додате пола кафено лажиче при варењето на оризот или на зеленчукот и ќе добиете прекрасна арома која добро се комбинира со многу вкусови. Да се чува на ладно и суво место.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.