1 ја следи оваа компанија


Опис

Состав: 100% природен хималајски зеленчуков зачин, направен со 50% јодирана розева хималајска сол со 20-30 mg/kg содржина на јод, 30% мешавина од зеленчук со променлив сооднос (кромид, морков, праз, црвена и зелена пиперка, лук), пченкарен скроб, компиров скроб, куркума и декстроза. Потекло на хималајската сол: Пакистан. Алерген инфо: Содржи целер. Начин на употреба: Како замена за сол, за подобрен солен вкус, се додава во зеленчукови јадења, тестенини, сосови (се дозира по вкус). Да се чува на суво место.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.