1 ја следи оваа компанија


Крцкави мусли со чоколада корен од мака - 300гр.

120 ден.

Шифра:

5310319003124

Опис

Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, сусам, сода, кокосово масло, сончогледово масло, јачменов слад (јачмен), ванилин шеќер, гликоза, слива, суво грозје, какао путер, чоколадни капки (5%) (шеќер, растителна маст, какао, арома, соин лецитин (соја)), пченични никулци (глутен), корен од мака во прав (1%), експандиран ориз, сода бикарбона. Алерген инфо: Содржи глутен, сусам, соја и јаткасти плодови. Начин на употреба: Едноствно потопете во сок, јогурт, растително млеко, чај или во вашиот омилен напиток и готови се за употреба. Може да се конзумираат и без потопување, како закуска. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивни вредности за 100 g, Енергетска вредност 493,3 Kcal, Протеини 9.6 g, Масти 21.7 g, Јагленхидрати 61.5 g.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.