1 ја следи оваа компанија


Крцкави мусли со портокал и урми - 300гр.

120 ден.

Шифра:

5310319003117

Опис

Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, сусам, кокосово масло, јачменов слад (јачмен), сончогледово масло, ванилин шеќер, гликоза, пулпа од портокал (5%) (шеќер, вода, лушпа од портокал, природен згуснувач: CMC Е466, природен вкус), слива, суво грозје, корнфлекс (пченкарно брашно, пченкарен гриз, шеќер, јачменов слад, сол, соин лецитин (соја)) , пченични никулци (пченица), експандиран ориз, паста од урма (5%), сода бикарбона. Алерген инфо: Содржи глутен, сусам, соја и јаткасти плодови. Начин на употреба: Едноствно потопете во сок, јогурт, растително млеко, чај или во вашиот омилен напиток и готови се за употреба. Може да се јадат и директно, без потпување во некаков напиток, како закуска. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивни вредности за 100 g, Енергетска вредност 494,2 Kcal, Протеини 11 g, Масти 22.5 g, Јагленхидрати 58.5 g.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.