1 ја следи оваа компанија


Масло од ленено семе - 250мл.

193 ден.

Шифра:

5310319002301

Опис

Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Употреба: Се конзумира директно 1-3 лажици на ден или како прелив за салати, варива, житарки и сл. Не се препорачува загревање. Да се чува на суво и темно место. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија: 899 Kcal/3758 KJ, содржина на масти 99,88%, јагленихидрати 0%, протеини 0%.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.