1 ја следи оваа компанија


Мешавина од бобинки - 100гр.

146 ден.

Шифра:

5310319002820

Опис

Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на суровината: Бугарија, Канада и Кина. Употреба: Се употребува како суво овошје, се конзумира директно или се додава во колачи, мусли и сл. Да се чува на суво и ладно место. Не содржи ГМО. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 337 Kcal/1382 KJ, јагленoхидрати 72 г, од кои шеќери 52 г, масти 0,9 г, од кои заситени 0,46 г, протеини 6 г, сол 0,17 г, влакна 9,5 г.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.